Kategoriler

NEDEN HEDEF ÇAY? Şimdi siz TV’den reklamını gördüğünüz markaların çayını alıyorsunuz.

 

BİZ; çayımıza o kadar güveniyoruz ki; HEDEF ÇAY fabrikamıza hijyeninden dolayı yeşil yaprak eczanesi diyoruz. 

 

BİZ; hammadde alımlarında son derece titiz ve hassas davranıyoruz.

 

BİZ; satış rakamlarını artırmak için yapılan yeni harmanlama şekilleri ve kullanılan doğal olmayan aroma çeşitlerinden kesinlikle uzak bir üretim yapıyoruz.

 

BİZ; Uluslar arası sermaye şirketlerinin kar endişesi yüzünden yeni damak tadı oluşturarak, müşteri kitlesini genişletmek ve tüketimi artırmak isteği beraberinde doğal olmayan sağlıksız aromalarını kullanmıyoruz. Zira bu karışımlar çayı doğallığından uzaklaştırmakta ve sağlığımıza olan yararını yok etmektedir. Ayrıca endişemiz, maliyetleri düşürmek adına; kaçak çaylar ile harmanlanıp piyasaya sürülen çaylarda insan sağlığına zararlı arsenik ve alüminyum izlerine rastlanılmış olmasıdır. Oysa dünyada üretici ülkeler içinde çay sektörümüz, zararlılara karşı ilaç kullanılmayan en önemli örneği teşkil etmektedir.

 

BİZ; biliyoruz ki Ülkemiz en çok çay tüketenler listesinin başında iken aynı zamanda, doğal olmayan aromaların  karışımı ile farklı tatlar kazandırılan sağlıksız kaçak çayların da tehdidi altındadır.  Bir başka tehdit de, uzak doğu çaylarında insan sağlığına zararlı pestisit değerlerlerinin yüksek olduğu yönündeki araştırmalarının sonuçlarıdır. Son yıllarda süpermarketlerimizin raflarında yer tutma çabasında boy gösteren uzak doğu çayları, bu yönleri göz önünde bulundurularak tüketilmelidir.

 

BİZ; 26 yıldır çay piyasasında faaliyet gösteren Türk Çay Sanayicisi olarak ham madde kalitesini yükselten teknolojileri kullanarak,  çayın kendi aroması dışında katkı maddesi kullanmadan, sizlere en kaliteli doğal çayı üretmeye devam ediyoruz.

 

BİZ; gururla belirtiyoruz ki, AB normlarındaki hijyenik tesisimizde el değmeden üretilen ve hiç bir katkı maddesi barındırmayan, Türk damak tadına uyan lezzeti, ideal rengi ve kendine özgü kokusu olan çaylarımız ile raflarda yer almaya devam edeceğiz.

 

HEDEF ÇAY bir "KİBAROĞLU İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. ürünü olup

Rize/Çayeli'ndeki kendi fabrikamızda üretilmektedir.

İletişim : 464 532 6511   506 534 02 69

Eposta : bilgi@hedefcay.com

 

Çay kokulu şehir Çayeli’nden, yeşil yaprağın dile geldiği eşsiz lezzet HEDEF ÇAY’ dan

 

içsek keyiflensek diyenlere…