Kategoriler

 

 

Kibaroğlu Çay Sanayi-Hedef Çay 1996 yılında bir aile şirketi olarak Rize Çayeli Esendağ köyünde  kurulmuştur. Kurucumuz Remzi Atiş uzun yıllar Hollanda’da çalışmış ardından da kesin dönüş yaptığı ülkesinde bu tarz bir yatırımın öncüsü olmuştur. Günlük 30 ton yaş çay işleme kapasitesine sahip olan fabrikamız 3.500 m2 kapalı 2.000 m2 açık olmak üzere toplam 5.500 m2’lik alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Üretim ve kalitemizi her geçen gün geliştirmeyi hedefleyerek, mühendis kontrolünde çayın üretiminin yapılıp, tüketicinin demliğine girecek aşamaya gelmesi sürecine kadar her türlü hijyenik şartlar fabrikamızda oluşturulmuştur. 

 

2016 yılında KİBAROĞLU İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ismiyle şirketleşen firmamız faaliyetleri bugün ikinci kuşak olan Aslan, Şeref ve uzun yıllar çalıştığı bankacılık sektöründen ayrılıp şirket yönetiminde yer alan Murat Atiş tarafından yürütülmektedir.

 

Firmamız 26 yıldır çay piyasasında faaliyet gösteren Türk Çay sanayicisi olarak ham madde kalitesini yükselten teknolojileri kullanarak ''çayın kendi aroması dışında katkı maddesi kullanmadan'' en kaliteli doğal çayı üretmeye devam etmektedir.

 

 

Fabrikamız, değerli müstahsillerimizin özenle topladığı çaylardan üretimini yaparak ve aynı zamanda piyasa koşullarını da dikkate alarak asla kaliteden ödün vermeden, verimlilik esasına dayalı bir işletme politikası gütmektedir.

 

Biz gururla belirtiyoruz ki; AB normlarındaki hijyenik tesisimizde el değmeden üretilen ve  ''hiçbir katkı maddesi barındırmayan''       Türk damak tadına uyan lezzeti, ideal rengi ve kendine özgü kokusu olan çaylarımız ile raflarda yer almaya devam edeceğiz.

 

Çay kokulu şehir Çayeli’nden, yeşil yaprağın dile geldiği eşsiz lezzet HEDEF ÇAY’ daniçsek keyiflensek diyenlere…